PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS CENTRS 

apgūsti profesiju distancēti

Andreja Sizova seminārs „Lāču medības jeb slazds Stipram vadītājam”

Labdien, godātais uzņēmēj!

Ja esat uzņēmējs, tas nozīmē, ka Jūs nebaidāties sapņot un īstenot savus sapņus dzīvē. Jūs esat sava biznesa autors un radītājs, Jūs darāt to, ko gribat un uzskatāt par pareizu un derīgu. Jūs veidojat savu produktu un rūpējaties par klientiem. Tieši Jūs esat lokomotīve, kura ved savu biznesu pa Latvijas biznesa ceļiem, kuri nebūt nav gludi un taisni. Tieši Jūs radāt darba vietas un dodat cilvēkiem iespēju darīt savu darbu un saņemt par to atlīdzību.

Visu cieņu Jums !

Tomēr reizēm reālā dzīve ļoti stipri atšķiras no tā sapņa, kurš tika izsapņots biznesa uzsākšanas laikos. Katru dienu mēs sastopamies ar kādiem šķēršļiem, grūtībām un barjerām. Tikai Jūsu griba un gara spēks spēj to visu uzveikt.

Protams, Jūs gribētu, lai darbinieki vienmēr un it visā Jūs atbalstītu. Pat neskatoties uz bezdarbu, personāla problēma arī tagad ir ļoti aktuāla. Un mēs visi brīnišķīgi zinām, cik lielu iespaidu  pat viens darbinieks var atstāt uz sekmīgu uzņēmuma darbību. Un zinām arī to, cik svarīgi ir, lai uzņēmumā strādātu kompetenti cilvēki, lai viņi neradītu problēmas un nejauktu Jums galvu ar muļķīgiem jautājumiem. Bet ar kompetenci vien ir par maz. Lai bizness zeltu, Jums ir vajadzīgi uzņēmumam lojāli darbinieki, lai viņi nepārietu pie konkurentiem, bet veicinātu tiešu Jūsu firmas uzplaukumu, aktīvi palīdzot Jums vadīt savu biznesu uz mērķi.

Tādā gadījumā Jūs noteikti būtu veiksmīgāks par saviem konkurentiem, jo precīza un saliedēta komanda vienmēr ir spēcīgāka par vienu cilvēku.

Jūs teiksit – tas ir nereāli!

Tas ir reāli!

Un tas ir iespējams tieši Jūsu biznesā!

Tādēļ, ka pirmo reizi uz Rīgu atbrauc pasaules mēroga biznesa konsultants, unikālās sistēmas „Prodavai.ru” autors un izstrādātājs, divu starptautisku balvu laureāts par personības pilnveides programmu virzīšanu tirgū Andrejs Sizovs, vispasaules Zinātņu, Mākslas un Kultūras Akadēmijas īstenais loceklis

Tā ir UNIKĀLA iespēja – nāciet noteikti!

Viņa programmas personāla motivācijai  ieviestas vairāk kā simts kompānijās 30 Krievijas un NVS valstu pilsētās. Šīs kompānijas ir pacēlušās galvas tiesu augstāk par saviem konkurentiem. 60 tūkstoši cilvēku lieto praksē iemaņas, kuras ir ieguvuši „Sizova treniņos”.

21. aprīlī  notiks Andreja Sizova seminārs

„Lāču medības jeb slazds Stipram vadītājam”

«МЕДВЕЖЬЯ ЗАПАДНЯ или Ловушка для СИЛЬНОГО руководителя».

 

Seminārs ir domāts tikai uzņēmuma īpašniekiem un pirmajām personām! Nekādu vietnieku vai grāmatvežu. Jūs un tikai Jūs uzzināsiet sava personāla motivācijas noslēpumus. Mēs priecāsimies, ja Jūs būsiet mūsu seminārā!

Lūdzu, apstipriniet savu dalību iepriekš, jo vietu skaits ir ierobežots.

 

Semināra darba valoda – krievu.

 

Seminārs notiks viesnīcā «DAYS HOTEL RIGA VEF» pēc adreses Rīga, Brīvības 199-C, 6. stāvā.

Ir bezmaksas autostāvvieta.

Semināra programma:

Ieeja no           10.30

Pirmā daļa       11.00 -13.00

Pusdienas       13.00-14.00

Otrā daļa         14.00-16.00

Semināra dalības maksa 49 Ls (pluss PVN). Maksā iekļautas pusdienas. Apmaksa ar pārskaitījumu. Ja samaksa tiks veikta līdz 15. aprīlim - maksa ir 41 Ls (pluss PVN).

Ja seminārā piedalās divi un vairāk cilvēkus no vienas firmas, otrajam un nākamajam dalībniekam atlaide 15%.

Izziņas:

22304755   Jeļena

26589079   Inga

25975901   Madara

26398240   Aigars

Kā tikt - 

karta sizov

onlain-apmaciba

PROFESIONALA-IZGLITIBA

biznesa-izglitiba-footer2

macibu-materiali