PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS CENTRS 

apgūsti profesiju distancēti

Profesionālās izglītības centrs „STUDY FOR LIFE” tika dibināts 2011. gada martā. 

Profesionālā izglītības centra Study For Life dibinatājs ir SIA Ekocentrs. Uzņēmums Latvijas nekustamo īpašumu tirgū strādā kopš 1998. gada. Mēs vienmēr turam prātā, ka nekustamais īpašums nav tikai kvādrmetri, bet tie ir cilvēki, apdzīvo šo nekustamo īpašumu. 12 gadu laikā mēs ne reizi vien pārliecinājāmies, ka gan  mūsu kolēģiem un partneriem, gan klientiem bieži pietrūkst zināšanu visdažādākajās jomās.

2007. gadā uzņēmums „EKOCENTRS” nodibināja mācību centru „Ekocentrs”. Mēs radījām speciālu nekustamo īpašumu speciālistu sagatavošanas programmu un ieguvām uz to brīdi vienīgo Izglītības ministrijas licenci. Tā bija 280 stundu programma un iekļāva arī praksi. Laikā kopš 2007. gada esam sagatavojuši un izlaiduši ne vienu vien nekustamo īpašumu speciālistu grupu. Esam arī vadījuši mācību seminārus un kvalifikācijas celšanas kursus nekustamo īpašumu jomas speciālistiem.

Nav noslēpums, ka krīzes laikā daudzi jo daudzi ir saskārušies ar ļoti nopietnām finanšu, gan arī ģimenes problēmām. Ir saprotams, ka pasaules krīze ir skārusi katru. Uzmanīgi paskatoties apkārt, mēs sapratām, ka problēmām ir risinājumi. Ir tikai jādara tie ļaudīm zināmi.

Lai palīdzētu risināt šos jautājumus tika izveidots Profesionālās izglītības centrs «STUDY FOR LIFE».

Mēs joprojām gatavosim speciālistus nekustamo īpašumu jomā, tagad ciešā sadarbībā ar Nekustamo īpašumu profesionāļu asociāciju ASPRO. Mēs ar lielu prieku un gandarījumu piedāvāsim saviem klientiem jaunus mācību seminārus un treningus, kuri ļaus celt personības efektivitāti. Tie ir gan slavenie “Sizova treningi” biznesa vadītājiem un profesionālajiem pārdevējiem, gan ģimenes saglabāšanas problēmām veltīti semināri, gan daudz kas cits.

Mūsu mērķis – dot cilvēkiem zināšanas un prasmes, lai viņi varētu gūt panākumus un būt lamīgi.

SFL Reg Apl

onlain-apmaciba

PROFESIONALA-IZGLITIBA

biznesa-izglitiba-footer2

macibu-materiali