PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS CENTRS 

apgūsti profesiju distancēti

Jurista Induļa Krauzes recenzija par Jeļenas Kordževas sastādīto mācību līdzekli „Darījumi ar nekustamo īpašumu”

Pazīstu Jeļenu Kordževu kā nekustamo īpašumu darījumu profesionāli jau sen, taču autores 2014.gadā sastādītais nekustamo īpašumu tirdzniecības speciālistiem domātais mācību līdzeklis „Darījumi ar nekustamo īpašumu” apliecina autori ne tikai kā savas jomas profesionāli, bet arī kā talantīgu jauno kadru sagatavotāju un izglītotāju.

Mācību līdzeklis dod apstiprinošu atbildi uz vairākiem, šķiet, triviāliem jautājumiem par

nekustamo īpašumu tirdzniecības jomu.

Pirmais – vai nekustamo īpašumu tirdzniecības jomu var aplūkot kā zinātni? Jeļenas Kordževas sagatavotais izdevums apliecina, ka var. Autore ir precīzi sistematizējusi dažādos ar nekustamo īpašumu tirdzniecību saistītos jautājumus un darbības, analizējusi darbības problēmas, kā arī daudzus mācību līdzeklī aplūkotos jautājumus rezumējusi ar atziņām un secinājumiem, kuri atsevišķos gadījumos var tikt uzskatīti gluži vai par darījumu ar nekustamajiem īpašumiem sfēras aksiomām.

Otrais – vai nekustamo īpašumu tirdzniecības jomu var aplūkot kā mākslu? Izrādās, arī tas ir iespējams. Autore šajā darbā, visvairāk jau mācību līdzekļa 7.sadaļā, daļās savā bagātajā profesionāles pieredzē, kas ļauj darījumu ar nekustamo īpašumu sarežģīto procesu uzlūkot kā mākslu, proti – mākslu novest darījumu līdz loģiskam atrisinājumam – pilnīgi pabeigtam juridiski korektam darījumam, kas veikts ar maksimālu izdevīgumu klientam.

Ceru, ka mācību līdzeklis „Darījumi ar nekustamo īpašumu” būs labs iesākums jauno mākleru izglītošanai un apmācīšanai izvēlētajā darbības laukā, kā arī nākotnē tas tiks pilnveidots un parādīsies jaunos izdevumos, kur autore līdzās nekustamo īpašumu tirdzniecības sarežģītajiem juridiskajiem un tehniskajiem aspektiem tikpat profesionāli pasniegs arī māklera darbības psiholoģiskos aspektus.

Ar cieņu,

       

Indulis Krauze     

jurists, nekustamo īpašumu nozares speciālists, vadījis dzīvo māju privatizācijas procesu Latvijā, nodrošinot tā juridisko pamatojumu, grāmatu „Dzīvoklis: īre, privatizācija, īpašums"1996g. un „Dzīvojamo māju pārvaldīšana"2010 g. līdzautors.

 


onlain-apmaciba

PROFESIONALA-IZGLITIBA

biznesa-izglitiba-footer2

macibu-materiali